Szansa dla młodych talentów! Zostań autorem intr na ASOT 450

ASOT 450

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu stroną produkcyjno-wizualną eventów, MSM Events ogłasza konkurs na intra Dj?ów, którzy pojawią się na ASOT 450 10 kwietnia w Hali Stulecia.
Zadaniem jest stworzenie intra dla Armina Van Buurena.
Autor najlepszego intra zostanie zaproszony do produkcji międzynarodowego projektu jakim jest ASOT 450, w Hali Stulecia we Wrocławiu. Udział w tak ogromnym projekcie jest doskonałą szansą by zaistnieć i pokazać swoje umiejętności szerokiej publiczności.

Wymagania:
– intro nie powinno być dłuższe niż 60 sekund,
– intro musi zawierać w sobie grafikę (audio mile widziane),
– plik konkursowy powinien mieć rozszerzenie *.mov,
– plik konkursowy powinien być załadowany na dowolnym serwerze, wybranym przez uczestnika konkursu. Informujemy, że zgłoszenia z załącznikami będą automatycznie kasowane.

Link do pobrania prosimy przysłać na adres Przemek@msmevents.com.
W treści emaila należy podać:
Imię i Nazwisko, numer telefonu (bez tych danych intra nie będą brane pod uwagę). Wszystkie wątpliwości i pytania prosimy zadawać na podany powyżej adres e-mail.

Informujemy, że przysłanie swoich prawidłowych zgłoszeń jest jednoczesną zgodą na powielanie i wykorzystywanie prac przez MSM EVENTS. Prace będą oceniane przez dział reżyserii MSM Events. Konkurs trwa do dnia 7 marca. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 22 marca.

10.04.2010 ? hala Stulecia Wrocław ? A STATE OF TRANCE 450

Bilety:

Bilety dostępne są w bileterii FTB.pl w cenie:
158 PLN Standard (z kartą klubowicza)
159 PLN Standard
340 PLN Golden (z kartą klubowicza)
350 PLN Golden
490 PLN Deluxe (z kartą klubowicza)
500 PLN Deluxe

Bilety dostępne są również w stałych punktach sprzedaży: CIM Poznań, RockLongLuck Poznań oraz w hali Stulecia we Wrocławiu.

FTB.PL