Zostań częścią radiowego ASOT-a 450 – konkurs!

Zostań częścią radiowego ASOT-a 450

Jesteś jednym z DJ-ów trzymających swoje bity w czterech ścianach sypialni? Masz wszystkie potrzebne umiejętności i ucho ciekawe dobrej muzyki trance? Posłuchaj! Czas obudzić się, wstać z łóżka i wprawić resztę świata w trans. Wybierz najlepsze utwory, zmiksuj w godzinny set i wrzuć na stronę konkursu A State of Trance 450. By uczcić okrągłe, 450 wydanie, Armin van Buuren daje Wam szansę transmisji seta w ramach radiowego odcinka jego audycji. Zwycięzca dostaje godzinę sławy na falach największego trancowego święta na świecie. Któż by nie chciał być tym szczęśliwcem?

DJe z sypialni, zacznijcie miksować! Pamiętajcie, że musicie wypełnić wszystkie pola w systemie rejestracji, by ułatwić ogłoszenie zwycięzcy! Trzeba wrzucić godzinny set w formacie mp3 z kodowaniem 192kbps CBR. Pliki powyżej 60 minut albo 80 MB nie są dozwolone. Bez gadania, reklam i jingli! Tylko miks. Musicie również podać pełną tracklistę. Wszystko jasne? Spróbujcie wejść w trans!

Zanim wejdziecie na stronę, przypominamy:
– Set DJ-ski trwający 60 minut
– Format 192 kbps MP3 CBR
– Pełna tracklista
– BEZ ROZMÓW, REKLAM I JINGLI

Konkurs kończy się 21 marca o północy! Do dzieła!. Swoje miksy przesyłajcie poprzez stronę http://contest.astateoftrance.com Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie.